KARNELL Pocket - S.L.O.
Program Satelitarnej Lokalizacji Osób - Karnell Pocket jest w całości polskim produktem. Powstał z myślą o super dokładnej lokalizacji osób posiadających wielofunkcyjne urządzenia tzw. Palmofony (Pocket PC z wbudowanym telefonem), odbiornikiem GPS (wbudowanym lub zewnętrznym), bluetoothem(nie jest wymagany do działnia programu) oraz dostępem do Internetu.

Dysponując palmofonem nie musisz już kupować specjalnego urządzenia do lokalizacji osobistej (np. KGR MEG1 ) - wystarczy program KARNELL Pocket - S.L.O. wraz z jednym z programów wchodząchych w skład Karnell Monitoring System:

  • Karnell Guard Manager + GoogleEarth - bezpłatne
  • KarnellMap

Dzięki programowi Karnell Pocket SLO Twój palmofon jest nie tylko telefonem, komputerem czy aparatem fotograficznym. Jest również zaawansowanym Satelitarnym Lokalizatorem Osobistym.

Jego zastosowanie może być tak rozległe jak wielka jest Twoja wyobraźnia.

  • Jeśli chcesz, aby Twoi bliscy wiedzieli gdzie jesteś - wystarczy uruchomić program KARNELL Pocket-S.L.O.
    Na wycieczce rowerowerj.
    W górach.
    Na spacerze z dzieciem
  • Jeśli jesteś szefem , właścicielem firmy spedycyjnej, handlowej lub przewozowej i chcesz wiedzieć co robią Twoi pracownicy w godzinach pracy - po prostu włącz KARNELL Pocket -S.L.O.

Dzięki unikatowemu protokołowi transmisji opracowanemu przez firmę KARNELL® Twoja pozycja jest błyskawicznie przekazywana do Centrum Monitorowania Karnell, z dokładnością do pół metra.

W zależności od ustawień w Karnell Pocket S.L.O., Twoja pozycja jest wysyłana do CMK z minimalną częstotliwością co jedną sekundę.

Swóje ślady możesz oglądać nawet z przed pół roku (okres przechowywania danych na serwerach w CMK) za pomocą programów KMS.

Program KARNELL Pocket -S.L.O. umożliwia nie tylko lokalizację osób, ale również wysyła informacje o zagrożeniu bądź potrzebie udzielenia pomocy. W tym celu wystarczy wcisnąć przycisk Alarm znajdujący się w oknie programu, aby niezwłocznie informacja dotarła do osoby czuwającej nad Twoim bezpieczeństwem. Przycisk może mieć dowolnie zdefiniowaną funkcję (np.: "dojechałem do klienta", "odebrałem/dostarczyłm przesyłkę" itp)

Resztę zastosowań pozostawiamy Państwu pod rozwagę, z przyjemnością dostosujemy Karnell Pocket S.L.O. do Państwa potrzeb.

 


 Karnell Monitoring System

 Produkty
 KGr-MEG-1
 Karnell Pocket SLO
 KARNELL GUARD

 Oprogramowanie KMS

 Cennik

 Czas trwania umowy

 Interwencje

 Zasięg GPS / GSM

 Montaż, serwis oraz gwarancja

 

 
 
Karnell Guard    |    Monitoring GPS    |    Ochrona    |    Nawigacja GPS    |    Kontakt
 
      design & engine - qlSys